Термос заоблена чаша 355мл BPA free

1.320,00 ден

Rating
0 out of 5
SKU: N/A Categories: Banz, Термоси

Опис

Со години, BANZ се грижи за вашите деца на отворено и на сонце. Сега остатокот од семејството може да се придружи со новата палета на BANZ пикник и пијалоци. Патувачката термос чаша BANZ е – * Лесна и лесна за носење * Доволно голема за најжеден член на семејството * Издржлива и цврста со нерѓосувачки челик и дупли ѕидови за да трае со години * Изолација за да го одржува вашето кафе потопло или поладна вода подолго време Достапно во уникатно 3 дизајнирани BANZ австралиски бои Совршено обликувана за да одговара на повеќето држачи за чаши за возила со BANZ EASY SIP и капак со силикон отпорен на капки. ДВОЈНИ ѕидови – топлите пијалоци ќе останат топли околу 12 часа, додека чашката за патување BANZ за повеќекратна употреба ќе го чува мразот до 2 дена! Одлично е и за спортски настани – фудбал, крикет, воздушни шоуа, концерти на тревникот, фестивали – секаде каде што сакате топол пијалок или освежителен пијалок Достапна во голем број ексклузивни бои BANZ Australiana, патничката шолја прекрасно се координира со новата палета на садови за пијалоци и торби за пикник BANZ Убав ПИКНИК

Дополнителни информации

Боја

Dark Green, Navy Blue, Peach, Pink

X