Термос шише со спортски додаток 946мл BPA free

1.590,00 ден

Rating
0 out of 5
SKU: N/A Categories: Banz, Термоси

Опис

Со години, BANZ се грижи за вашите деца на отворено и на сонце. Сега остатокот од семејството може да се придружи со новата палета на BANZ пикник и пијалоци. Патувачката термос чаша BANZ е – * Лесна и лесна за носење * Доволно голема за најжеден член на семејството * Издржлива и цврста со нерѓосувачки челик и дупли ѕидови за да трае со години * Изолација за да го одржува вашето кафе потопло или поладна вода подолго време Достапно во уникатно 3 дизајнирани BANZ австралиски бои Совршено обликувана за да одговара на повеќето држачи за чаши за возила со BANZ EASY SIP и капак со силикон отпорен на капки. ДВОЈНИ ѕидови – топлите пијалоци ќе останат топли околу 12 часа, додека чашката за патување BANZ за повеќекратна употреба ќе го чува мразот до 2 дена! Одлично е и за спортски настани – фудбал, крикет, воздушни шоуа, концерти на тревникот, фестивали – секаде каде што сакате топол пијалок или освежителен пијалок Достапна во голем број ексклузивни бои BANZ Australiana, патничката шолја прекрасно се координира со новата палета на садови за пијалоци и торби за пикник BANZ Убав ПИКНИК

Дополнителни информации

Боја

Blue Aqua, Dark Green, Navy Blue, Peach, Pink

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Термос шише со спортски додаток 946мл BPA free”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X