Мека постелка за пикник/плажа со водоотпорна подлога 150x200cm за 4-6 луѓе

2.890,00 ден

Rating
0 out of 5

Со години, BANZ се грижи за вашите деца на отворено и на сонце. Сега остатокот од семејството може да се придружи со новата палета на BANZ пикник и пијалоци.

SKU: N/A Categories: Banz, Опрема за пикник

Опис

Меката постелка за пикник BANZ : * Лесно се преклопува и носи * Доволно голема за 4 – 6 луѓе * Издржлива и отпорна на вода и нечистотија * Сепак, мека и пријатна 🙂 Со уникатен дизајн BANZ, Австралија Со великодушни 1,5 на 2,0 метри, оваа постелка е лесно е доволно ГОЛЕМА за споделување од 4-6 луѓе, но се собира до големина за РАБОТНО НОСЕЊЕ и СКЛАДИРАЊЕ. Чувајте ја во багажникот на автомобилот за оние моменти кога ќе се најдете надвор со семејството. ЛЕСНА ЗА НОСЕЊЕ со нашите PU кожни рачки и бакарни токи. Достапна во голем број ексклузивни дизајни на BANZ Australiana, постелката за пикник прекрасно ја координира новата палета на садови за пиење и торби за пикник BANZ 3 слоеви од мешавина од вештачка волна и памук ja прави нашата постелка да ДИШИ и биде СУПЕР УДОБНА Избришете ja со влажна марамица но не ја натопувајте. Одлично е и за спортски настани – фудбал, крикет, воздушни шоуа, концерти на тревникот, фестивали – секаде каде што сакате да останете за топли и пријатни моменти со вашите најблиски и најмили.

Дополнителни информации

Боја

Green, Peach, Purple, Blue Banksia, Jungle Leaf

X