Торба со термоизолација за пикник/плажа голема 40x25x30cm

2.890,00 ден

Rating
0 out of 5

Со години, BANZ се грижи за вашите деца на отворено и на сонце. Сега остатокот од семејството може да се придружи со новата палета на BANZ пикник и пијалоци.

SKU: N/A Categories: Banz, Опрема за пикник

Опис

Торбата со алуминска внатрешнина за носење BANZ Picnic е – * Лесна и лесна за носење * Доволно голема за вашиот семеен пикник оброк * Издржлива и отпорен на вода и нечистотија и прашина * Со изолација за да ја одржува храната потопла или пијалокот поладен подолго време! Со уникатен дизајн BANZ, Австралија ЛЕСНА за НОСЕЊЕ и меки страни, изработена со ИЗДРЖЛИВ двослоен материјал кој нуди и цврстина и отпорност на вода. Висококвалитетна еко-пријателска алуминиумска изолација која подолго ја одржува храната топла или вашите пијалоци ладни – користете ја како торба за пикник, торба за ладење или корисна за купување намирници! Достапна во 3 ексклузивни дизајни на BANZ Australiana, подлогата за пикник прекрасно ја координира новата палета на садови за пиење и торби за пикник BANZ Опции за повеќе складирање – главна кеса со голем капацитет за вашата храна или пијалоци, со практични дополнителни прегради за складирање клучеви од автомобил, прибор за јадење, телефони итн…. Модерно, едноставно и функционално со издржливи PU кожни рачки и практичен ремен за рамо 🙂 Убав ПИКНИК

Дополнителни информации

Боја

Green, Peach, Purple, Jungle Leaf, Pink Mostera

X