• +389-76-404-201

    09-17ч телефонска поддршка

  • info@kidscarewears.com

    Емаил поддршка

  • Бесплатна достава

    на нарачки над 1000ден.

Image Alternative text

Термос заоблена чаша 355мл BPA free -кајсија

мкд 1250.00
мкд 1000.00

Со години, BANZ се грижи за вашите деца на отворено и на сонце. Сега остатокот од семејството може да се придружи со новата палета на BANZ пикник и пијалоци. Патувачката термос чаша BANZ е - * Лесна и лесна за носење * Доволно голема за најжеден член на семејството * Издржлива и цврста со нерѓосувачки челик и дупли ѕидови за да трае со години * Изолација за да го одржува вашето кафе потопло или поладна вода подолго време Достапно во уникатно 3 дизајнирани BANZ австралиски бои Совршено обликувана за да одговара на повеќето држачи за чаши за возила со BANZ EASY SIP и капак со силикон отпорен на капки. ДВОЈНИ ѕидови - топлите пијалоци ќе останат топли околу 12 часа, додека чашката за патување BANZ за повеќекратна употреба ќе го чува мразот до 2 дена! Одлично е и за спортски настани - фудбал, крикет, воздушни шоуа, концерти на тревникот, фестивали - секаде каде што сакате топол пијалок или освежителен пијалок Достапна во голем број ексклузивни бои BANZ Australiana, патничката шолја прекрасно се координира со новата палета на садови за пијалоци и торби за пикник BANZ Убав ПИКНИК

Вашата нарачка ќе биде доставена по ЕЛС пошта во текот на работни денови, најкасно до 72 часа после нарачка на производот.
Доставата е бесплатна за производи над 1.000 денари.