• +389-76-404-201

    09-17ч телефонска поддршка

  • info@kidscarewears.com

    Емаил поддршка

  • Бесплатна достава

    на нарачки над 1000ден.

Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text

Термос шише со спортски додаток 946мл BPA free -темно зелена

мкд 1590.00

Со години, BANZ се грижи за вашите деца на отворено и на сонце. Сега остатокот од семејството може да се придружи со новата палета на BANZ пикник и пијалоци. Патувачката термос чаша BANZ е - * Лесна и лесна за носење * Доволно голема за најжеден член на семејството * Издржлива и цврста со нерѓосувачки челик и дупли ѕидови за да трае со години * Изолација за да го одржува вашето кафе потопло или поладна вода подолго време Достапно во уникатно 3 дизајнирани BANZ австралиски бои Совршено обликувана за да одговара на повеќето држачи за чаши за возила со BANZ EASY SIP и капак со силикон отпорен на капки. ДВОЈНИ ѕидови - топлите пијалоци ќе останат топли околу 12 часа, додека чашката за патување BANZ за повеќекратна употреба ќе го чува мразот до 2 дена! Одлично е и за спортски настани - фудбал, крикет, воздушни шоуа, концерти на тревникот, фестивали - секаде каде што сакате топол пијалок или освежителен пијалок Достапна во голем број ексклузивни бои BANZ Australiana, патничката шолја прекрасно се координира со новата палета на садови за пијалоци и торби за пикник BANZ Убав ПИКНИК

Вашата нарачка ќе биде доставена по ЕЛС пошта во текот на работни денови, најкасно до 72 часа после нарачка на производот.
Доставата е бесплатна за производи над 1.000 денари.