• +389-76-404-201

    09-17ч телефонска поддршка

  • info@kidscarewears.com

    Емаил поддршка

  • Бесплатна достава

    на нарачки над 1000ден.

Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text

Мека постелка за пикник/плажа со водоотпорна подлога 150x200cm за 4-6 луѓе кајсија

мкд 2890.00

Со години, BANZ се грижи за вашите деца на отворено и на сонце. Сега остатокот од семејството може да се придружи со новата палета на BANZ пикник и пијалоци. Меката постелка за пикник BANZ : * Лесно се преклопува и носи * Доволно голема за 4 - 6 луѓе * Издржлива и отпорна на вода и нечистотија * Сепак, мека и пријатна :) Со уникатен дизајн BANZ, Австралија Со великодушни 1,5 на 2,0 метри, оваа постелка е лесно е доволно ГОЛЕМА за споделување од 4-6 луѓе, но се собира до големина за РАБОТНО НОСЕЊЕ и СКЛАДИРАЊЕ. Чувајте ја во багажникот на автомобилот за оние моменти кога ќе се најдете надвор со семејството. ЛЕСНА ЗА НОСЕЊЕ со нашите PU кожни рачки и бакарни токи. Достапна во голем број ексклузивни дизајни на BANZ Australiana, постелката за пикник прекрасно ја координира новата палета на садови за пиење и торби за пикник BANZ 3 слоеви од мешавина од вештачка волна и памук ja прави нашата постелка да ДИШИ и биде СУПЕР УДОБНА Избришете ja со влажна марамица но не ја натопувајте. Одлично е и за спортски настани - фудбал, крикет, воздушни шоуа, концерти на тревникот, фестивали - секаде каде што сакате да останете за топли и пријатни моменти со вашите најблиски и најмили.

Вашата нарачка ќе биде доставена по ЕЛС пошта во текот на работни денови, најкасно до 72 часа после нарачка на производот.
Доставата е бесплатна за производи над 1.000 денари.