• +389-76-404-201

  09-17ч телефонска поддршка

 • info@kidscarewears.com

  Емаил поддршка

 • Бесплатна достава

  на нарачки над 1000ден.

Внесете го вашето име
Внесете ја вашата валидна E-mail адреса
Ве молиме внесете содржина на пораката
Вашата порака е испратена успешно!
Се извинуваме, настана грешка.
Контакт Информации

Работно време:
Пон - Пет од 09:00ч до 18:00ч

 • Локација: Христо Татарчев 47,
  Кисела Вода, Скопје, 1000
 • Телефон: 076-404-201
 • E-mail: info@kidscarewears.com