• +389-76-404-201

  09-17ч телефонска поддршка

 • info@kidscarewears.com

  Емаил поддршка

 • Бесплатна достава

  на нарачки над 1000ден.

Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text Image Alternative text

BANZ Футрола за антифони за бебе 0-3 години lagoon blue /aqua

мкд 680.00
мкд 544.00

BANZ Футролите се дизајнирани  специјално за да ги соберат и заштитат вашите Антифони BANZ со големина за бебе. Изработени од премиум EVA материјал тие се силни, издржливи и обезбедуваат највисоко ниво на заштита ,одржувајќи ги вашите Антифони безбедни, каде и да одите. Овие фенси футроли ќе ви овозможат лесно складирање на Антифоните додека патувате, додека сте на пауза од некој концерт, фестивал, натпревар или веселба,само “лизнете” ја футролата во вашата торба без да се грижите дали се на безбедно место. Слушалките не се вклучени !

Карактеристики:

 • Мека постава во внатрешноста на кутијата за заштита на Антифоните.
 • Вграден џеб од мрежа, за удобно сместување мали додатоци.
 • Футролите се огноотпорни и водоотпорни.
 • Лента за зглобовите вклучена за да се овозможи лесно пренесување и да се направи лесен транспорт.

Вашата нарачка ќе биде доставена по ЕЛС пошта во текот на работни денови, најкасно до 72 часа после нарачка на производот.
Доставата е бесплатна за производи над 1.000 денари.