• +389-76-404-201

    09-17ч телефонска поддршка

  • info@kidscarewears.com

    Емаил поддршка

  • Бесплатна достава

    на нарачки над 1000ден.

За Брендот

BANZ , Baby BANZ Inc, e Австралиски дизајниран бренд за деца кој постои од 2001-ва година на Светскиот пазар и се етаблира како најдобар, број 1 бренд, кој што нуди опрема со највисока заштита од УВ А, УВ Б и УВ Ц зраците за вашите малечки, како и опрема за заштита од силна бучава и непријатни звуци,кои што можат да го оштетат слухот на вашите деца или да ги вознемират.

Сите производи се изработени од специјално безбедни материјали, и испитувани се во најдобрите лабаратории во Сиднеј, со што секој производ поседува Сертификат за безбедност и ги исполнуваат највисоките стандарди за заштитна опрема или додатоци за вашите малечки. Освен тоа што ја нудат најдобрата заштита, производите се и ултра удобни, модерни и изработени за долготрајна употреба.

Овозможете му безбедно растење на вашето дете, и зачувајте му ги здрави најважните сетила за вид и слух , како и кожата која што е преосетлива на УВ зраците,така што ќе одберете некој од нашите производи кои што се достапни во многу модерни и забавни дезени:

Антифони(пригушувачи на звук) Baby BANZ Earmuffs & Kidz BANZ Earmuffs,возраст:0-3год. и 3+ год.

Big Protection for Little Ears

Bibendum rutrum consequat vulputate a netus id penatibus quam facilisi donec eu dictum tempor dis natoque nunc scelerisque leo purus vehicula aliquet mollis mi lorem ante neque cubilia ante sem curae facilisi adipiscing sagittis hendrerit dui elementum vel sapien nostra aliquam ridiculus montes praesent eros dui donec elementum erat purus

Read More